Skip to content

Unikalios elektroninės parduotuvės

Mes specializuojamės elektroninių partuoduvių kūrime ant dviejų populiariausių platformų pasaulyje, kurios parenkamos pagal individualius kiekvieno kliento poreikius.

wordpress woocommerce website

WordPress + Woocommerce


Ši turinio valdymo programos kombinacija su populiariausia pasaulyje elektroninių parduotuvių platforma yra viena paprasčiausių ir pigiausių. Tačiau, tai nereiškia, kad jūs neturėsite visų jums reikalingų įrankių, bei funkcionalumų.

Woocommerce platforma yra ypatingai paprasta naudotis ir gali be vargo valdyti net iki 200 000 SKU. Skirtingai nei su Magento ar PrestaShop, jūs nepermokėsite už funkcionalumus kurie jums nebus reikalingi, o platformos vystymas yra pigus, paprastas ir greitas.

Individuali el. parduotuvė ant Laravel karkaso


Didelėms arba daug speficinių funkcionalumų reikalaujančioms el. parduotuvėms dažniausiai naudojame populiariausią PHP karkasą – Laravel.

Individualus sprendimas naudingiausias tuomet, kai elektroninė parduotuvė yra nuolat tobulinama ir kūriami nauji funkcionalumai. Galutiniame rezultate projekto kaina būna mažesnė nei renkantis vieną didžiųjų e-shop’ų tiekėjų (Magento ar Prestashop), o jūs gaunate pagal jūsų poreikius pritaikytą parduotuvę.

Kiti projektai

Įgyvendinkime jūsų sekantį internetinį projektą